Postup pro získání práce u nás

1. Jak to u nás chodí?

Spoj se s námi a domluv si práci na léto 2019. Dostaneš informace, které potřebuješ. Projdeš pohovorem a anglickým testem, podepíšeš smlouvy a dostaneš nabídku práce tzv. Job Offer.

2. Registrace do programu Work and Travel

Souběžně se registruj v programu WaT u partnerské agentury. Doporučujeme Student Agency. Následně doneseš Job Offer do agentury a oni ti pomohou zařídit ostatní dokumenty potřebné pro obdržení víza do USA.

3. Pohovor na ambasadě

Po obdržení dokumentů (DS-2019 a SEVIS) od Student Agency se můžeš přihlásit na pohovor na ambasádu. Pohovor na ambasádě trvá pár minut, kde si např.  budete povídat co do Ameriky jedeš dělat a jakou školu studuješ. Jde spíše o „formalitku“. 

4. Kurz plavčíka

Zapíšeš se na kurz plavčíka. Tréninky se budou konat v Praze, Brně a Bratislavě. Termíny budou zveřejněny 15. 2. 2018 a Ty si vybereš, který se ti z nabízených hodí nejvíce. Každý trénink bude probíhat od pátku do neděle, kde budeme střídavě v bazéně a ve třídě.

5. Letenka

Kup si letenku! Doporučujeme až po pohovoru na ambasádě a tréninku Amerického Červeného kříže

6. Jak to chodí v USA

Po příletu Tě vyzvedne zaměstnanec High Sierra Pools přímo na letišti (tento servis neposkytujeme 24/7, tak s námi prosím svůj přílet koordinuj). V případě zpožděných příletů máme připraveno náhradní řešení. Po vyzvednutí na letišti Tě odvezeme do naší hlavní kanceláře, kde Ti vše vysvětlíme a dostaneš příručku zaměstnance. Management Ti také přidělí Supervizora. To je osoba, která Tě bude mít na starost v práci, i mimo ni. V případě, že budeš něco potřebovat, kdykoliv se na Supervizora můžeš obrátit. 

7. Cestování a plánování dalšího léta v USA

Dohromady 31 dní po Tvém posledním dni práce máš čas na cestování! Je to ta nejlepší část prázdnin! Po návratu domů nás nezapomeň kontaktovat, ať Ti pošleme nabídku na další léto pro opakované účastníky.