Práce u nas

Práce plavčíka

Práce plavčíka pro High Sierra Pools Inc. je více než jen brigáda: je to šance být nedílnou součástí komunity a vzorem pro mládež, která bazén navštěvuje. Je to také příležitost dostat se do týmu podobně smýšlejících profesionálů, kteří se zaměřují na tu nejvyšší úroveň bezpečnosti a služeb v oblasti bazénů. Náš management ví, že nejlepším prostředkem firmy je náš personál, a proto se snažíme vybudovat pevné týmy, díky nimž bude každý den bezpečným a zábavným jak pro ně, tak pro jejich svěřence.

Obsah práce a podmínky pro účast v programu

Plavčík pomáhá každému, aby si bezpečně užil plavání a celé své léto.

Primární zodpovědností plavčíka je zajistit bezpečnost návštěvníků bazénu a chránit jejich životy. Toho je dosaženo předcházením, rozpoznáním a reakcí na zranění; dohlížením na dodržování pravidel; udržování areálu bazénu v čistotě; zaznamenáváním chemických zpráv a poskytováním celkového příjemného zážitku z plavání.

Pozice plavčíka je zodpovědnou prací, pomáhá rozvíjet disciplínu, vůdcovské a záchranářské schopnosti, které jsou cennou zkušeností pro budoucí život. Kromě zmíněného si plavčík může do svého životopisu přidat dovednosti z oblasti zákaznického servisu, týmové práce, rozhodování a řešení konfliktů. A i když je tato práce velkou zodpovědností, je také obohacující a zábavné být v centru komunity bazénu!

icon
Student VŠ nebo VOŠ
v denní formě studia
icon
Anglický jazyk
na komunikativní úrovni
icon
Věk
18 – 30 let
icon
Uplavat 300 m
bez časového limitu
icon
Potápění
vylovení objektu o hmotnosti 4,5 kg z hloubky 3,5 metrů.
icon
Šlapání vody
po dobu 2 minut