Southern Virgina

Southern Virgina

Práce v Jižní Virginii

Společnost High Sierra Pools má v této oblasti na starosti největší počet bazénu a nachází se zde i naše kancelář (Arlington). Kdo má rád rušnější prostředí, je mu tato lokalita doporučována. Pohybuje se tu nejvíce plavčíků a také je zde pořádáno nejvíce firemních aktivit.

Plat

Jedete poprvé
od $11,00 / hod
Overtime
$16,50 / hod
Opakovaný účastník
od $11,25 / hod
Overtime
od $16,88 / hod

V Jižní Virginii nabízíme průměrně 48 - 56 hodin týdně (z toho 8 – 16 tvoří přesčasy). Přesčasy jsou placené hodiny nad limit týdenního plánu. Prvních 40 hodin je počítáno za standartní hodinovou mzdu. Za hodiny odpracované nad limit dostaneš vyšší sazbu za hodinu (mzda x 1,5). Např. Tvá hodinová mzda je $11,00 / hodina, přesčas je $16,50.

Pokud zvolíš společnost High Sierra Pools Inc, dostaneš nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací a spoustu dalších výhod např. zdarma odvoz z letiště na místo ubytování, exkluzivní firemní události a výlety, skvělý výběr pracovních lokací a mnoho dalších.

Při příletu do 23. května máme 10 volných míst.Při příletu do 20 června máme 5 volných míst.

O státě

Stát Virginia se nachází na východním pobřeží Spojených států amerických.
Zkratka – VA
Hlavní město: Richmond.
Počet obyvatel 8 185 866 (12. nejlidnatější stát v USA)

Oficiálním státem USA se Virginia stala v roce 1788 jako desátý stát v pořadí.

V Jižní Virginii nabízíme převážně single guard bazény. Naše bazény se nachází pouze v bezpečných městských částech, některé i v bohatších čtvrtích. Ubytování pro naše zaměstnance se snažíme hledat co nejblíže k bazénu, aby se nemuselo jezdit MHD nebo autem. Většinou chodí plavčíci do práce pěšky (5- 10 minut chůze) nebo jezdí na kole. Seznam největších měst můžete vidět na mapě dole.

Ceny za potraviny ve Virginii jsou přibližně jako v České republice. Dávejte si pozor na ceny v obchodech, kterou jsou uvedené bez DPH (5,3%).

Příletové instrukce

High Sierra Pools vyzvedává zaměstnance v těchto lokalitách: IAD, DCA, Rossyn Metro, Union Station Greyhound. Podrobné instrukce dostaneš od HR e-mailem, ale přibližná doba vyzvednutí zaměstnanců je následná:

Mezi 18. květnem a 10. červnem (peak arrival period) – každý den od 9:00 do 00:00
Od 10. června – Po – Pá od 9:00 do 18:00, So: 10:00 – 14:00

Bezpečí zaměstnanců

Bezpečí zaměstnanců je pro nás nejdůležitější, proto všechny plavčíky po příletu na letiště vyzvedáváme autem a převezeme do kanceláře. Každý zaměstnanec dostane manuály a instrukce a následně je odvezen na apartmán. Poté je každému plavčíkovi přidělen supervizor, což je osoba, která má na starosti cca 20 plavčíků v blízkém okolí. Supervizor se dále postará o vše potřebné. Má za úkol vysvětlení cesty na bazén, péči, obstarávání bazénu atd. Plavčík se s každým problémem může podělit právě se svým supervizorem, který mu pomůže. V případě nedorozumění či nepochopení může plavčík kontaktovat jiného českého nebo slovenského pracovníka managementu HSP.

Ubytování

Cena za ubytování v Jižní Virginii je $127,50 osoba/týdně včetně všech poplatků. Ubytování pro naše zaměstnance se vždy nachází v bezpečných lokalitách. Byty jsou pěkné, čisté se základním vybavením (matrace, pohovka, prostěradla, šatní skříň nebo šatna, kuchyňská linka, kuchyňské spotřebiče – mikrovlnná trouba, sporák, lednička, mrazák – stůl, židle, koupelna, toaleta, pračka, sušička, atd. Vybavení bytu se může ve skutečnosti lišit). Každý byt je vybaven klimatizací, kterou každý velmi rád ocení. V ceně nájmu za byt bývá zpravidla i možnost využití posilovny a bazénu zdarma. HSP se snaží umístit zaměstnance co nejblíže k bazénu, v případě větší vzdálenosti, zaměstnanec dostane kolo nebo auto (při plné obsazenosti plavčíky ze stejného místa bydlení). Více informací se dozvíš ve smlově.

Zážitky našich zaměstnanců

Letos jsem byla v USA na W&T poprvé a musím říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí, jaký jsem kdy mohla udělat! Jeden den si s kamarádkou píšu, jak mě baví cestovat a že by nás obě lákalo zkusit W&T dokud jsme na škole a najednou jsme byly v agentuře na pohovoru a o pár měsíců později sedíme v letadle směr USA? Bydleli jsme v Alexandrii a dojížděli plavčíkovat na Waynewood společně s dalšími šesti plavčíky. Měli jsme výbornou partu! Byla jsme taková evropská směsice a časem jsme se místo JENOM anglicky začali mezi sebou bavit taky česko-srbsko-anglicky, to byla mnohem větší sranda, než angličtina -> tý přeci rozumí každý? Během léta jsme stihly i spoustu výletů, mnohem víc, než jsme původně plánovaly. Byly jsme se podivat v New Yorku, Philadelphii, na Niagárech...v září jsme pak přeletěli do Las Vegas, kde jsme si půjčili auto a procestovali západ. Tady nás nejvíc uchvátily Národní parky. Sequoia, Grand Canyon, Horseshoe a Antelope Canyon nás prostě dostaly! ?

Cestování je neskutečný a nezapomenutelný zážitek, který vám už nikdo nevezme. Rozhodně bych neváhala a příští rok jela znova!

Pro více informací mě můžete kontaktovat na facebooku přímo na mém profilu, nebo na našich facebookových stránkách Barča a Verča v USA, kde máme spoustu článků i fotek z léta v USA ?

Podmínky pro účast v programu Work & Travel USA jsou:

programm
Student VŠ nebo VOŠ denní formy studia
programm
Anglický jazyk na komunikativní úrovni

PŘIHLÁŠKA

Nech nám své kontaktní údaje a my se Ti ozveme a vysvětlíme, jak to u nás chodí. Naši kolegové a kolegyně jsou také bývalými účastníky programu Work and Travel a mají zkušenosti s prací plavčíka pro společnost High Sierra Pools, proto Ti vše vysvětlí a řeknou Ti i své vlastní zkušenosti.
Veronika Budská
Veronika Budská
VA
Letos jsem byla v USA na W&T poprvé a musím říct, že…
Možnost cestovat po USA až další 1 měsíc
Nezapomenutelné zážitky
Seznámení se s kulturou Spojených států
Získání nových kamarádů z celého světa
Zahraniční pracovní zkušenost do Vašeho životopisu
Zdokonalení úrovně angličtiny a mnohem víc!