Maryland

Maryland
Doporučujeme

Plat

Jedete poprvé
od $11,50 / hod
Overtime
$17,25 / hod
Opakovaný účastník
od $11,75 / hod
Overtime
od $17,63 / hod

V Marylandu nabízíme průměrně 48 – 56 hodin týdně (z toho tvoří 8 – 16 přesčasy). Přesčasy jsou placené hodiny nad limit týdenního plánu. Prvních 40 hodin je počítáno za standartní hodinovou mzdu. Za hodiny odpracované nad limit dostaneš vyšší sazbu za hodinu (mzda x 1,5). Např. Tvá hodinová mzda je $11,50 / hodina, přečas je $17,25.

Pokud zvolíš společnost High Sierra Pools Inc, dostaneš nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací a spoustu dalších výhod např. zdarma odvoz z letiště na místo ubytování, exkluzivní firemní události a výlety, skvělý výběr pracovních lokací a mnoho dalších.

Při příletu do 23. května máme 10 volných míst.Při příletu do 20. června máme 5 volných míst.

O státě

Stát Maryland je malý pobřežní stát na východě USA.
Zkratka – MD.
Hlavní město: Annapolis

Počet obyvatel: 5 884 563 (19. největší v USA)

Maryland se stal 28. dubna 1788 (7. v pořadí) oficiálním státem USA. Jelikož většina našich bazénů se nachází v tzv. DC metro area, Maryland jde do této části také zahrnout. Poblíž je také sídlo naší společnosti (Arlington) a všeobecně zde platí podmínky stejné jako v Severní Virginii. Tuto lokalitu doporučujeme všem, kdo má rád rušnější prostředí.

Společnost High Sierra Pools má v této oblasti na starosti největší počet bazénu a nachází se zde i naše kancelář (Arlington). Kdo má rád rušnější prostředí, je mu tato lokalita doporučována. Pohybuje se tu nejvíce plavčíků a také je zde pořádáno nejvíce firemních aktivit. Dalším důvodem, proč zvolit Severní Virginii je geografie. Ve Washnigtonu D. C., kam se lehce dostanete MHD nebo na kole, můžete navštívit desítky celosvětově známých muzeí. Většina muzeí ve Washingtonu je zdarma. V NYC jsi během chvíle za pouhých 20 USD. K Atlantickému oceánu se bez problému dostaneš za dvě hodiny cesty.

V Marylandu nabízíme jak multi guard, tak single guard bazény. Naše bazény se nachází pouze v bezpečných městských částech, některé i v bohatších čtvrtích. Ubytování pro naše zaměstnance se snažíme hledat co nejblíže k bazénu, aby se nemuselo jezdit MHD nebo autem. Většinou chodí plavčíci do práce pěšky (5- 10 minut chůze) nebo jezdí na kole. Seznam největších měst můžete vidět na mapě dole. Tuto lokalitu opravdu vřele doporučujeme, a to i z důvodu dobrých outlet center a shopping mallů.

Ceny za potraviny ve Virginii jsou přibližně jako v České republice. Dávejte si pozor na ceny v obchodech, kterou jsou uvedené bez DPH (5%).

Příletové instrukce

High Sierra Pools vyzvedává zaměstnance v těchto lokalitách: IAD, DCA, Rossyn Metro, Union Station Greyhound. Podrobné instrukce dostaneš od HR e-mailem, ale přibližná doba vyzvednutí zaměstnanců je následná:
Mezi 18. květnem a 10. červnem (peak arrival period) – každý den od 9:00 do 00:00
Od 10. června – Po – Pá od 9:00 do 18:00, So: 10:00 – 14:00
 

Bezpečí zaměstnanců

Bezpečí zaměstnanců je pro nás nejdůležitější, proto všechny plavčíky po příletu na letiště vyzvedáváme autem a převezeme do kanceláře. Každý zaměstnanec dostane manuály a instrukce a následně je odvezen na apartmán. Poté je každému plavčíkovi přidělen supervizor, což je osoba, která má na starosti cca 20 plavčíků v blízkém okolí. Supervizor se dále postará o vše potřebné. Má za úkol vysvětlení cesty na bazén, péči, obstarávání bazénu atd. Plavčík se s každým problémem může podělit právě se svým supervizorem, který mu pomůže. V případě nedorozumění či nepochopení může plavčík kontaktovat jiného českého nebo slovenského pracovníka managementu HSP.

Ubytování

Cena za ubytování ve Virginii je $145,00 osoba/týdně včetně všech poplatků. Ubytování pro naše zaměstnance se vždy nachází v bezpečných lokalitách. Byty jsou pěkné, čisté se základním vybavením (matrace, pohovka, prostěradla, šatní skříň nebo šatna, kuchyňská linka, kuchyňské spotřebiče – mikrovlnná trouba, sporák, lednička, mrazák – stůl, židle, koupelna, toaleta, pračka, sušička, atd. Vybavení bytu se může ve skutečnosti lišit*). Každý byt je vybaven klimatizací, kterou každý velmi rád ocení. V ceně nájmu za byt bývá zpravidla i možnost využití posilovny a bazénu zdarma. HSP se snaží umístit zaměstnance co nejblíže k bazénu, v případě větší vzdálenosti, zaměstnanec dostane kolo nebo auto (při plné obsazenosti plavčíky ze stejného místa bydlení). Více informací se dozvíš ve smlově.

 

Podmínky pro účast v programu Work & Travel USA jsou:

programm
Student VŠ nebo VOŠ denní formy studia
programm
Anglický jazyk na komunikativní úrovni

PŘIHLÁŠKA

Nech nám své kontaktní údaje a my se Ti ozveme a vysvětlíme, jak to u nás chodí. Naši kolegové a kolegyně jsou také bývalými účastníky programu Work and Travel a mají zkušenosti s prací plavčíka pro společnost High Sierra Pools, proto Ti vše vysvětlí a řeknou Ti i své vlastní zkušenosti.
Možnost cestovat po USA až další 1 měsíc
Nezapomenutelné zážitky
Seznámení se s kulturou Spojených států
Získání nových kamarádů z celého světa
Zahraniční pracovní zkušenost do Vašeho životopisu
Zdokonalení úrovně angličtiny a mnohem víc!