Massachusetts

Massachusetts

Práce v Massachusetts

Massachusetts leží na východním pobřeží USA. Rozlohou je sedmý nejmenší stát v historii Ameriky. Bylo tu založeno první město evropských osadníků, první hlasy volající po vyhlášení nezávislosti na Velké Británii a během průmyslové revoluce v Massachusetts fungovala důležitá zbrojnice.

Plat

Jedete poprvé
od $12,75 / hod
Overtime
$19,13 / hod
Opakovaný účastník
od $13,00 / hod
Overtime
od $19,50 / hod
 
V Massachusetts nabízíme průměrně 46 – 52 hodin v týdnu (z toho 6 – 12 hod tvoří přesčasy). Přesčasy jsou placené hodiny nad limit týdenního plánu. Prvních 40 hodin je počítáno za standartní hodinovou mzdu. Za hodiny odpracované nad limit dostaneš vyšší sazbu za hodinu (mzda x 1,5). Např. Tvá hodinová mzda je $12,75 / hodina, přesčas je $19,13. Pokud zvolíš společnost High Sierra Pools Inc, dostaneš nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací a spoustu dalších výhod např. zdarma odvoz z letiště na místo ubytování, exkluzivní firemní události a výlety, skvělý výběr pracovních lokací a mnoho dalších.
 
Při příletu do 23. května máme 15 volných míst.Při příletu do 8. června máme 10 volných míst.

O státě

Hlavní město: Boston

Počet obyvatel: 6 646 144 (14. největší v USA)

Oficiálním státem USA se Massachusetts stal 6. února 1788 (6. v pořadí)

Hlavním městem tohoto státu je Boston – město vzdělání a sportu, které leží přímo u Atlantického oceánu. Tato metropole vás uchvátí nádhernou architekturou jak historických, tak i moderních staveb. Nadšenci sportu si zde také jistě najdou své – basketbalový klub Boston Celtics, hokejový Boston Bruins nebo neméně slavný basebalový klub Boston Red Sox.

Velká část bazénů společnosti se nachází buď v úplném centru, nebo v okolních částech. Do práce se dá dostat pěšky, na kole, městskou hromadnou dopravou nebo v případě větších vzdáleností autem. Ceny potravin a služeb se příliš neliší od cen v ČR. Naopak ceny značkového oblečení a elektroniky jsou daleko příznivější a nakupování v nákupních centrech se tak stane vaší častou zálibou. Během léta se dá v Bostonu navštívit řada festivalů (hudební, food festivaly atd.), vypůjčit si loď a projíždět se po řece, vyzkoušet surfing na oceánu, podívat se do zábavních parků v okolí nebo vyrazit na oceán za velrybami. Boston zůstane v srdci každého, kdo ho minimálně jednou navštíví.

Příletové instrukce

High Sierra Pools vyzvedává zaměstnance v těchto lokalitách: BOS, South Station (Amtrak, Greyhound). Podrobné instrukce dostaneš od HR e-mailem, ale přibližná doba vyzvednutí zaměstnanců je následná:
 
Mezi 18. květnem a 8. červnem (peak arrival period) – každý den od 9:00 do 00:00
Od 10. června – Po – Pá od 9:00 do 18:00, So: 10:00 – 14:00

Bezpečí zaměstnanců

Bezpečí zaměstnanců je pro nás nejdůležitější, proto všechny plavčíky po příletu na letiště vyzvedáváme autem a převezeme do kanceláře. Každý zaměstnanec dostane manuály a instrukce a následně je odvezen na apartmán. Poté je každému plavčíkovi přidělen supervizor, což je osoba, která má na starosti cca 20 plavčíků v blízkém okolí. Supervizor se dále postará o vše potřebné. Má za úkol vysvětlení cesty na bazén, péči, obstarávání bazénu atd. Plavčík se s každým problémem může podělit právě se svým supervizorem, který mu pomůže. V případě nedorozumění či nepochopení může plavčík kontaktovat jiného českého nebo slovenského pracovníka managementu HSP.

Ubytování

Cena za ubytování ve Virginii je $160,00 osoba/týdně včetně všech poplatků. Ubytování pro naše zaměstnance se vždy nachází v bezpečných lokalitách. Byty jsou pěkné, čisté se základním vybavením (matrace, pohovka, prostěradla, šatní skříň nebo šatna, kuchyňská linka, kuchyňské spotřebiče – mikrovlnná trouba, sporák, lednička, mrazák – stůl, židle, koupelna, toaleta, pračka, sušička, atd. Vybavení bytu se může ve skutečnosti lišit*). Každý byt je vybaven klimatizací, kterou každý velmi rád ocení. V ceně nájmu za byt bývá zpravidla i možnost využití posilovny a bazénu zdarma. HSP se snaží umístit zaměstnance co nejblíže k bazénu, v případě větší vzdálenosti, zaměstnanec dostane kolo nebo auto (při plné obsazenosti plavčíky ze stejného místa bydlení). Více informací se dozvíš ve smlově.

Zážitky našich zaměstnanců

Před třemi lety jsem si rozhodla jet do Ameriky se společnstí High Sierrou Pools. Pracovat na bazéně jako plavčík  mi přišlo jako zajímavá příležitost jak poznat nové lidi, zdokonalit svojí angličtinu a pořádně se opalit. Samozřejmě se občas vyskytli i chvíle, kdy to nebylo nejlehčí, ale po dvouleté zkušenosti vzpomínám jen na samá pozitiva. Získala jsem hodně zkušeností a zážitků. Pracovala jsem, ale užila si i hodně zábavy ve dnech volna. Boston je úžasné město: procházky, nákupy, kino,párty s kamarády,surfování na oceánu,skok padákem a po pracovním létě cestování - projeli jsme se čtyřmi kamarády celou západní Ameriku : San Francisco,L.A., Vegas...nejznámější národní parky a spoustu daších  úžasných míst o kterých nemá člověk ani ponětí. Mohla jsem si dokonale užít svůj americký sen. A za to patří velký dík High Sierra Pools.

Podmínky pro účast v programu Work & Travel USA jsou:

programm
- Student VŠ nebo VOŠ denní formy studia
programm
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

PŘIHLÁŠKA

Nech nám své kontaktní údaje a my se Ti ozveme a vysvětlíme, jak to u nás chodí. Naši kolegové a kolegyně jsou také bývalými účastníky programu Work and Travel a mají zkušenosti s prací plavčíka pro společnost High Sierra Pools, proto Ti vše vysvětlí a řeknou Ti i své vlastní zkušenosti.
Ondřej Dohnal
Ondřej Dohnal
MA
Work and Travel v USA jsem se zúčastnil dvakrát a teď se…
Jiří Tuček
Jiří Tuček
VA, MA
Ahoj, do USA jsem poprvé vycestoval v roce 2013 jako plavčík s High…
Eli Pátková
Eli Pátková
-
Před třemi lety jsem si rozhodla jet do Ameriky se společnstí High…
Možnost cestovat po USA až další 1 měsíc
Nezapomenutelné zážitky
Seznámení se s kulturou Spojených států
Získání nových kamarádů z celého světa
Zahraniční pracovní zkušenost do Vašeho životopisu
Zdokonalení úrovně angličtiny a mnohem víc!