• Základní informace

Práce plavčíka je skvělá volba, protože většinu času bude Vaše dítě trávit u vody na čerstvém vzduchu. Hlavní náplň práce je dohlížet na bezpečný provoz, dbát na dodržování pravidel a tím předcházet úrazům. V případě nutnosti zvládnout poskytnutí první pomoci a zavolat záchrannou službu. Musíme zdůraznit, že tyto situace nastávají zřídka (na tyto situace je plavčík připraven, protože je důkladně proškolen). Všichni uchazeči o pozici plavčíka se musí zúčastnit tréninku, který se bude konat v Praze. Zájemce si může vybrat z navrhovaných termínů. Každý trénink se koná tři dny (pá – ne), kde je každý uchazeč profesionálně vyškolen a obdrží veškeré znalosti ohledně záchrany ve vodě i na souši. Tyto znalosti jsou samozřejmě praktické i do běžného života

 

 • Bezpečí zaměstnanců

bezpeciBezpečí zaměstnanců je pro nás nejdůležitější, proto všechny plavčíky po příletu na letiště vyzvedne zástupce společnosti. Přímo z letiště všechny dopravíme do hlavní kanceláře, kde vyřídíme nutnou administrativu a vysvětlíme další nezbytnosti. K dispozici je internetové připojení zdarma, takže Vám Vaše děti můžou zavolat na Skype nebo Whatsapp. Dále zaměstnanci obdrží manuál s instrukcemi a následně je odvezeme na byt v jednom z předem připravených apartmánových komplexů. Každému plavčíkovi je přidělen supervizor, což je osoba, která má na starosti cca 20 – 30 plavčíků v dané oblasti. Supervizor má za úkol vysvětlení cesty na bazén, péči, obstarávání bazénu atd. Plavčík se s každým problémem může podělit právě se svým supervizorem, který mu vždy ochotně pomůže. V ostatních případech může plavčík kontaktovat zástupce lidských zdrojů, který jim bude přidělen také po příjezdu z letiště do naší hlavní kanceláře.

.

 • Zdravotní pojištění

cropped insurance headerZdravotní úrazové pojištění má student od sponzorské agentury zajištěné. High Sierra Pools vždy pomůže vyřídit veškeré záležitosti spojené s pobytem v nemocnici a následně i případnou rehabilitaci. Nikdy nenecháme naše zaměstnance v těžké situaci.

 • Jak to“ chodí u bazénu“

HSP Lifeguards 2 793x353Bazény, které naše společnost spravuje nejsou velká „koupaliště“ jaká známe od nás. Místní navštěvují bazén blízko domova a plavčíka potkávají celé léto, a tak se k němu i chovají. Berou ho jako přítele a váží si práce, kterou odvádí. Američané jsou velkorysí a často se stává, že plavčíkům nosí jídlo, či sladké deserty J. Samozřejmě všechny pokyny a rozkazy plavčíka respektují. V případě výskytu problému a neuposlechnutí může plavčík volat supervizora (nadřízeného), který přijede a situaci vyřeší. Případně je narušiteli sebrána členská karta a do bazénu je mu přístup odebrán. 

.

 • Ubytování

apt

Ubytování pro naše zaměstnance se vždy nachází v bezpečných lokalitách. Byty jsou pěkné a čisté se základním vybavením (pračka, sušička, matrace, prostěradla, šatní skříň nebo šatna, kuchyňská linka, kuchyňské spotřebiče – mikrovlnná trouba, sporák, lednička, mrazák – stůl, židle, koupelna, toaleta, atd.). Každý byt je vybaven klimatizací, kterou každý velmi rád ocení. V ceně nájmu za byt je ve většině případech i posilovna či venkovní bazén. HSP se snaží umístit zaměstnance co nejblíže k bazénu, v případě větší vzdálenosti, zaměstnanec dostane kolo nebo auto (při plné obsazenosti plavčíky ze stejného místa bydlení).

 • Garantovaný výdělek

Travel_time_Blazej_Baginski-793x353Práce plavčíka je dobře finančně ohodnocena a zaměstnanec po dobu pobytu v USA nebude muset žádat o finanční výpomoc od své rodiny. Společnost High Sierra Pools garantuje plnou pracovní dobu včetně přesčasu, což přináší vyšší finanční výdělek.  Výplatu zaměstnanci dostávají každé druhé pondělí. 

.

  • Zábava

TheGame 86 793x353

     Naše zaměstnanci se nenudí! Management HSP pravidelně organizuje firemní akce jako např. 

společný výlet k oceánu, fotbalový turnaj pro plavčíky, lístky zdarma na besaballový zápas v DC, kde hrají Washington Nationals (MBL), olympijské soutěže pro plavčíky atd.

Roman
Kontakt na českého zástupce
High Sierra Pools v USA
+1 (703) 920-1750
roman@highsierrapools.com