Zážitky zaměstnanců

Získala jsem hodně zkušeností a zážitků
01 srpen 17

Před třemi lety jsem si rozhodla jet do Ameriky se společnstí High Sierrou Pools. Pracovat na bazéně jako plavčík mi přišlo jako zajímavá příležitost jak poznat nové lidi, zdokonalit svojí angličtinu a pořádně se opalit. Samozřejmě se občas vyskytly i chvíle, kdy to nebylo nejlehčí, ale po dvouleté zkušenosti vzpomínám jen na samá pozitiva. Získala jsem hodně zkušeností a zážitků. Pracovala jsem, ale užila si i hodně zábavy ve dnech volna. Boston je úžasné město: procházky, nákupy, kino,párty s kamarády,surfování na oceánu,skok padákem a po pracovním létě cestování - projeli jsme se čtyřmi kamarády celou západní Ameriku : San Francisco,L.A., Vegas...nejznámější národní parky a spoustu daších  úžasných míst o kterých nemá člověk ani ponětí. Mohla jsem si dokonale užít svůj americký sen. A za to patří velký dík High Sierra Pools.

Byly to jedny z nejvydařenějších prázdnin
14 prosinec 17

Ahoj, do USA jsem poprvé vycestoval v roce 2013 jako plavčík s High Sierra Pools. Společně se dvěma přáteli jsme vyrazili do Virginie, kde jsme všichni společně plavčíkovali na jednom z největších bazénů. Tam společně s námi pracovali i další plavčíci z různých koutů Evropy. Léto probíhalo skvěle a užívali jsme si ho plnými doušky nejen v našem volném čase ale i v práci. Byly to jedny z nejvydařenějších prázdnin, kde jsem posbíral spousty nezapomenutelných zážitků i pracovních zkušeností a především si zdokonalil znalosti angličtiny. V uplynulém létě jsem se do USA vrátil již po čtvrté a můžu všem vřele doporučit spolupráci s High Sierra Pools. Nebudete litovat.

Práci v USA můžu všem doporučit
14 prosinec 17

Práci v USA můžu všem doporučit. Poprvé jsem se do USA vydal co by plavčík pro společnost High Sierra Pools. Nejistota z nového prostředí a práce, kterou jsem nikdy v životě nedělal byla velká, ale od prvního dne jsem zapadl do skvělého kolektivu přátel, se kterými potkávám a spolupracuji dodnes. Člověk se v takovém prostředí naučí samostatnosti, navazuje nové kontakty, zdokonalý svojí angličtinu a v neposlední řadě – užije si nezapomenutelné léto. Druhý rok jsem se vrátil na stejný bazén ve Virginii co by poomanager a další 2 roky jsem si vyzkoušel práci supervisora v Bostonu. Kladné vzpomínky a zážitky u mě vysoce převyšují problémové situace (které člověk musí řešit všude, nehledě na to, v jaké zemi se nachází). USA se stane nezapomenutelnou součástí vašeho života. Ať už se budete do USA v roli plavčíka, pool managera nebo supervisora budete vracet opakovaně, nebo tento zážitek zkusíte pouze jednou, určitě nikdy nebudete litovat.

Letos jsem poprvé zúčastnila programu
14 prosinec 17

Letos jsem poprvé zúčastnila programu Work Travel USA. Jako letní práce jsem si vybrala práci plavčíka na bazénu - tato práce poskytuje dostatečný počet hodin a normální plat... čímž se eliminuje potřeba hledat druhou práci)

Léto bylo super!
14 prosinec 17

Už dlouho jsem přemýšlela, že odjedu do Ameriky. Nakonec jsem se vypravila na léto 2017.

Work and Travel v USA
14 prosinec 17

Work and Travel v USA jsem se zúčastnil dvakrát a teď se chystám znovu. Léta v Bostonu byla nejlepší v mém životě.  Poznal jsem spoustu nových lidí, viděl jsem spoustu nových míst a podstatně jsem se osamostatnil.

W&T 2017
14 prosinec 17

Letos jsem byla v USA na W&T poprvé a musím říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí, jaký jsem kdy mohla udělat! Jeden den si s kamarádkou píšu, jak mě baví cestovat a že by nás obě lákalo zkusit W&T dokud jsme na škole a najednou jsme byly v agentuře na pohovoru a o pár měsíců později sedíme v letadle směr USA? Bydleli jsme v Alexandrii a dojížděli plavčíkovat na Waynewood společně s dalšími šesti plavčíky.

Recenze z mého léta v USA
14 prosinec 17

O možnosti pracovat jako plavčík v USA, jsem se dozvěděl od svého kamaráda, ze začátku jsem měl celkem strach, protože s ničím podobným jsem zkušenost neměl, ale řekl jsem si, že by mohlo být zajímavé strávit celé léto ve spojených státech.