Moje léto s High Sierra Pools

Kdyby mi někdo před rokem řekl, kam pojedu a co všechno uvidím, asi bych odpověděla, ze se zbláznil. Do Ameriky jsem odletěla se svoji spolužačkou Verčou. Pracovaly jsme na stejném bazénu a bydlely jsme společně se dvema kluky ze Slovenska a jedním z Ukrajiny. Během léta jsme si uzily spoustu srandy a naučily se nebát se mluvit anglicky a řešit problémy (a že jich taky nebylo málo ?). Většina místních lidi je ale strašně milá, pozitivní a ochotna kdykoli pomoci. Na konci července jsme se zúčastnily plavcickych olympijskych her, kde jsme se skvele pobavily. Během dnů volna jsme navštívily New York, Niagary, Philadelphii, DC i Ocean City. Po skončení sezóny, jsme odletely do Las Vegas a podivaly se do San Francisca, San Diega, LA i národních parků. Pak jsme preletely do Miami a já svoje cestování ukončila sedmidenni plavbou. Ta se díky úřadujícím hurikanum konala na změněné bezpečnější trase - Jamajka, Cozumel, Honduras, Kajmanské ostrovy. V USA jsem byla přesně 4 měsíce, poznala jsem spoustu novych lidi, míst, užila si hodně zábavy a ochutnala plno skvělých jídel! Už nejsem nejmladší ?, ale rada bych jela zase a rozhodne doporučuji jet všem co váhají!! ?

Pokud mate otázky, neváhejte me kontaktovat buď na mem FB Barbora Čápová nebo konkrétně na naši FB stránce Barča a Verča v USA, kde si můžete přečíst clanecky z každého dne v Americe ?.

Bára

Barbora Čápová
Barbora Čápová
VA
www.facebook.com/barbora.capova.3

O státě

Stát Virginia se nachází na východním pobřeží Spojených států amerických.

Zkratka – VA.

Hlavní město: Richmond.

Počet obyvatel: 8 185 866 (12. nejvyšší v USA)

Oficiálním státem USA se Virginia stala v roce 1788 jako desátý stát v pořadí. Tady v Arlingtonu se nachzi sidlo nase spolecnosti. Tuto lokalitu doporucujeme vsem, kdo ma rad rusnejsi prostredi. Spolecnost High Sierra Pools ma tu na starosti nejvetsi pocet bazenu. To znamena ze je tu nejvic plavciku a nejvic ruznych firemnich aktivit. Dalsim duvodem, proc zvolit Severni Virginiu je geograficka stranka: Washington DC, kde muzete zadarmo navstivit desitky celosvetove znamych muzeumu, je v dosahu MHD; do NYC se muzete dostat za pouhych $20; Atlanticky ocean je taky na dosah, pouze 2 hodiny cesty. V Severni Virginie mame jak multyguard bazeny, tak i single guard. Nase bazeny se nachazeji pouze v bezpecnych castech, dokonce vetsina bazenu se nachazi v bohatsich ctvrtech a v pesi dostupnosti MHD. Ubytovani pro nase zamestnance se taky snazime najit co nebliz v bazenu, aby se nemuselo jezdit MHD nebo autem. Vetsinou se do prace da dostat bud pesky (5-10 minut chuze) nebo na kole. Seznam nejvetsich mest muzete videt na mape dole. Tuto loklalito upravdu vsem vrele doporucujeme I z duvodu dobrych outlet centru a shopping mall-u.

Ceny na potraviny ve Virginia jsou priblizne jak v Ceske Republice., ale davajte pozor v obchodech ceny na potreviny jsou uvedeny bez DPH (5,3%).

Plat

Jedete poprvé
od $9 / hod
Overtime
$13,5 / hod
Opakovaný účastník
od $9,50 / hod
Overtime
od $14,25 / hod

Tady v Arlingtonu se nachzi sidlo nase spolecnosti. Tuto lokalitu doporucujeme vsem, kdo ma rad rusnejsi prostredi. Spolecnost High Sierra Pools ma tu na starosti nejvetsi pocet bazenu. To znamena ze je tu nejvic plavciku a nejvic ruznych firemnich aktivit. Dalsim duvodem, proc zvolit Severni Virginiu je geograficka stranka: Washington DC, kde muzete zadarmo navstivit desitky celosvetove znamych muzeumu, je v dosahu MHD; do NYC se muzete dostat za pouhych $20; Atlanticky ocean je taky na dosah, pouze 2 hodiny cesty.

Pro prilet do 25 kvetna 2018 mame 19 volnych mist Pro prilety do 20 cervna mame 3 volnych mist

My lifeguard summer with High Sierra Pools
  • Nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací
  • Zamestnavatel poskytuje ubytování
  • Zdarma odvoz z letište a na místo ubytování
  • Žádný registracní poplatek
  • Skvelý výber pracovních lokací
  • Záchranárský kurz American Red Cross za pouhých $150 prímo v CR
  • Pozice manažeru bazénu, instruktoru plavání a mnoho dalšího pro kvalifikované kandidáty
  • Exkluzivní firemní události a výlety
  • V každém bytě je WiFi připojení zdarma