Sterling, VA, USA

Jmenuji se Dominika Burgetová a léto 2017 jsem strávila 3 měsíce v USA ve Virginii, město Sterling. Ačkoli jsme neměli možnost cestovat po skončení práce, z časového hlediska, i tak jsme se snažili poznat co se dalo v našem volnu. Navštívili jsme Ocean city, NewYork, Miami, Washigton D.C., Philadelphii a i zábavní park King's Dominios, kam určitě stojí za to jet. Jeden z největších zážitku pro me byl baseball, ktery jsme navštívili ve Washingtonu D.C. a to rovnou dvakrát. Ta atmosféra tam je neuvěřitelná. Dalším zážitkem pro me byl určitě NY, na klid ani čistotu si tohle město určitě nepotrpi, ale rozhodne si vas získá, budete si připadat jak "Alenka v říši divu". Dalším krásným městem je Washington D.C., ktery je uplne odlišný od NY.

O práci jsme se bát nemuseli, jelikož jsme každy tyden měli dostatek hodin, takze jsme second job nepotřebovali.

Léto uteklo jako voda, a my si ho hrozné užili, ikdyz jsme občas museli řešit nějaké překážky, vždy se nam je podařilo překonat a člověk je pak silnější a odolnější. Během léta jsme potkali spoustu novych lidi z různých zemi, zlepšili jsme si anglictinu, poznali alespon část z téhle země a odvezli si nespočet zážitku :) Takze pokud jeste váhas, určitě jet, je to obrovská zkusenost a budes na to vzpomínat uz na veky :)

Dominika

Dominika Burgetová
Dominika Burgetová
VA
www.facebook.com/dominika.burgetova

O státě

Stát Virginia se nachází na východním pobřeží Spojených států amerických.

Zkratka – VA.

Hlavní město: Richmond.

Počet obyvatel: 8 185 866 (12. nejvyšší v USA)

Oficiálním státem USA se Virginia stala v roce 1788 jako desátý stát v pořadí. Tady v Arlingtonu se nachzi sidlo nase spolecnosti. Tuto lokalitu doporucujeme vsem, kdo ma rad rusnejsi prostredi. Spolecnost High Sierra Pools ma tu na starosti nejvetsi pocet bazenu. To znamena ze je tu nejvic plavciku a nejvic ruznych firemnich aktivit. Dalsim duvodem, proc zvolit Severni Virginiu je geograficka stranka: Washington DC, kde muzete zadarmo navstivit desitky celosvetove znamych muzeumu, je v dosahu MHD; do NYC se muzete dostat za pouhych $20; Atlanticky ocean je taky na dosah, pouze 2 hodiny cesty. V Severni Virginie mame jak multyguard bazeny, tak i single guard. Nase bazeny se nachazeji pouze v bezpecnych castech, dokonce vetsina bazenu se nachazi v bohatsich ctvrtech a v pesi dostupnosti MHD. Ubytovani pro nase zamestnance se taky snazime najit co nebliz v bazenu, aby se nemuselo jezdit MHD nebo autem. Vetsinou se do prace da dostat bud pesky (5-10 minut chuze) nebo na kole. Seznam nejvetsich mest muzete videt na mape dole. Tuto loklalito upravdu vsem vrele doporucujeme I z duvodu dobrych outlet centru a shopping mall-u.

Ceny na potraviny ve Virginia jsou priblizne jak v Ceske Republice., ale davajte pozor v obchodech ceny na potreviny jsou uvedeny bez DPH (5,3%).

Plat

Jedete poprvé
od $9 / hod
Overtime
$13,5 / hod
Opakovaný účastník
od $9,50 / hod
Overtime
od $14,25 / hod

Tady v Arlingtonu se nachzi sidlo nase spolecnosti. Tuto lokalitu doporucujeme vsem, kdo ma rad rusnejsi prostredi. Spolecnost High Sierra Pools ma tu na starosti nejvetsi pocet bazenu. To znamena ze je tu nejvic plavciku a nejvic ruznych firemnich aktivit. Dalsim duvodem, proc zvolit Severni Virginiu je geograficka stranka: Washington DC, kde muzete zadarmo navstivit desitky celosvetove znamych muzeumu, je v dosahu MHD; do NYC se muzete dostat za pouhych $20; Atlanticky ocean je taky na dosah, pouze 2 hodiny cesty.

Pro prilet do 25 kvetna 2018 mame 19 volnych mist Pro prilety do 20 cervna mame 3 volnych mist

My lifeguard summer with High Sierra Pools
  • Nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací
  • Zamestnavatel poskytuje ubytování
  • Zdarma odvoz z letište a na místo ubytování
  • Žádný registracní poplatek
  • Skvelý výber pracovních lokací
  • Záchranárský kurz American Red Cross za pouhých $150 prímo v CR
  • Pozice manažeru bazénu, instruktoru plavání a mnoho dalšího pro kvalifikované kandidáty
  • Exkluzivní firemní události a výlety
  • V každém bytě je WiFi připojení zdarma