W&T 2017

Letos jsem byla v USA na W&T poprvé a musím říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí, jaký jsem kdy mohla udělat! Jeden den si s kamarádkou píšu, jak mě baví cestovat a že by nás obě lákalo zkusit W&T dokud jsme na škole a najednou jsme byly v agentuře na pohovoru a o pár měsíců později sedíme v letadle směr USA? Bydleli jsme v Alexandrii a dojížděli plavčíkovat na Waynewood společně s dalšími šesti plavčíky. Měli jsme výbornou partu! Byla jsme taková evropská směsice a časem jsme se místo JENOM anglicky začali mezi sebou bavit taky česko-srbsko-anglicky, to byla mnohem větší sranda, než angličtina -> tý přeci rozumí každý? Během léta jsme stihly i spoustu výletů, mnohem víc, než jsme původně plánovaly. Byly jsme se podivat v New Yorku, Philadelphii, na Niagárech...v září jsme pak přeletěli do Las Vegas, kde jsme si půjčili auto a procestovali západ. Tady nás nejvíc uchvátily Národní parky. Sequoia, Grand Canyon, Horseshoe a Antelope Canyon nás prostě dostaly! ?

Cestování je neskutečný a nezapomenutelný zážitek, který vám už nikdo nevezme. Rozhodně bych neváhala a příští rok jela znova!

Pro více informací mě můžete kontaktovat na facebooku přímo na mém profilu, nebo na našich facebookových stránkách Barča a Verča v USA, kde máme spoustu článků i fotek z léta v USA ?

Veronika Budská
Veronika Budská
VA
www.facebook.com/veronika.budska

O státě

Stát Virginia se nachází na východním pobřeží Spojených států amerických.

Zkratka – VA.

Hlavní město: Richmond.

Počet obyvatel: 8 185 866 (12. nejvyšší v USA)

Oficiálním státem USA se Virginia stala v roce 1788 jako desátý stát v pořadí. Tady v Arlingtonu se nachzi sidlo nase spolecnosti. Tuto lokalitu doporucujeme vsem, kdo ma rad rusnejsi prostredi. Spolecnost High Sierra Pools ma tu na starosti nejvetsi pocet bazenu. To znamena ze je tu nejvic plavciku a nejvic ruznych firemnich aktivit. Dalsim duvodem, proc zvolit Severni Virginiu je geograficka stranka: Washington DC, kde muzete zadarmo navstivit desitky celosvetove znamych muzeumu, je v dosahu MHD; do NYC se muzete dostat za pouhych $20; Atlanticky ocean je taky na dosah, pouze 2 hodiny cesty. V Severni Virginie mame jak multyguard bazeny, tak i single guard. Nase bazeny se nachazeji pouze v bezpecnych castech, dokonce vetsina bazenu se nachazi v bohatsich ctvrtech a v pesi dostupnosti MHD. Ubytovani pro nase zamestnance se taky snazime najit co nebliz v bazenu, aby se nemuselo jezdit MHD nebo autem. Vetsinou se do prace da dostat bud pesky (5-10 minut chuze) nebo na kole. Seznam nejvetsich mest muzete videt na mape dole. Tuto loklalito upravdu vsem vrele doporucujeme I z duvodu dobrych outlet centru a shopping mall-u.

Ceny na potraviny ve Virginia jsou priblizne jak v Ceske Republice., ale davajte pozor v obchodech ceny na potreviny jsou uvedeny bez DPH (5,3%).

Plat

Jedete poprvé
od $9 / hod
Overtime
$13,5 / hod
Opakovaný účastník
od $9,50 / hod
Overtime
od $14,25 / hod

Tady v Arlingtonu se nachzi sidlo nase spolecnosti. Tuto lokalitu doporucujeme vsem, kdo ma rad rusnejsi prostredi. Spolecnost High Sierra Pools ma tu na starosti nejvetsi pocet bazenu. To znamena ze je tu nejvic plavciku a nejvic ruznych firemnich aktivit. Dalsim duvodem, proc zvolit Severni Virginiu je geograficka stranka: Washington DC, kde muzete zadarmo navstivit desitky celosvetove znamych muzeumu, je v dosahu MHD; do NYC se muzete dostat za pouhych $20; Atlanticky ocean je taky na dosah, pouze 2 hodiny cesty.

Pro prilet do 25 kvetna 2018 mame 19 volnych mist Pro prilety do 20 cervna mame 3 volnych mist

My lifeguard summer with High Sierra Pools
  • Nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací
  • Zamestnavatel poskytuje ubytování
  • Zdarma odvoz z letište a na místo ubytování
  • Žádný registracní poplatek
  • Skvelý výber pracovních lokací
  • Záchranárský kurz American Red Cross za pouhých $150 prímo v CR
  • Pozice manažeru bazénu, instruktoru plavání a mnoho dalšího pro kvalifikované kandidáty
  • Exkluzivní firemní události a výlety
  • V každém bytě je WiFi připojení zdarma