Léto bylo super!

Už dlouho jsem přemýšlela, že odjedu do Ameriky. Nakonec jsem se vypravila na léto 2017.

Léto bylo super! BYDLENÍ bylo čisté, útulné a bezpečné. Já jsem bydlela na pokoji s mojí kamarádkou, se kterou jsme do Ameriky odletěly. Pak s námi bydleli ještě další tři kluci. Ještě s dalšími 8 lidmi jsme utvořili fajn partu.

Pracovala jsem cca 6 dní v týdnu. Do PRÁCE jsem jezdila na kole 4,5 Km. Ze začátku jsem z toho moc nadšená nebyla, ale nakonec to bylo super. Člověk pro sebe „něco udělá“ a v den volna jsme se mohli vydat kamkoliv např. nám u domu začínala cyklostezka, která vedla přímo do centra Washingtonu (13 Km). Já jsem pak objevila ještě kousek od bytu outlety Marshall, Ross a Tj Maxx, takže před otevřením bazénu jsem tam jela shlédnout nějaké nové kousky :D

Na začátku sezóny jsem myslela, že nevydržím, celý den koukat na bazén, ale když člověk chce, najde si práci. Na bazéně jsme pracovali dva a každou půlhodinu jsme se střídali na pozicích. Jedna pozice byla vyloženě o hlídání plavců v bazéně. Druhá pozice byla spíše provozní např. kontrolovat pool pasy, testovat a upravovat vodu, ošetřovat malé rány, poklízet, povídat si s plavci atd. REZIDENTI byli moc milí, opravdu si vážili naší práce a měli o nás péči. Někdy nám donesli jídlo, jindy nám něco objednali nebo nás chtěli svézt domů. Některé dny na bazéně nebylo hodně lidí, tak třeba došlo i na knížku, plavání nebo na pokus učení se slovíček.

S kamarádkou jsme měly požadavek na bydlení dohromady a rozdílná místa výkonu práce. Chtěly jsme tak, abychom se rozpovídaly a zlepšily v angličtině. A pomohlo to ! Pak jsme se i na sebe každý večer těšily, až si povíme, co se v práci událo nového.

CELKOVĚ jsem z léta hodně nadšená. Určitě bych nechtěla jet do Ameriky POUZE na týden na dovolenou. Jsem ráda, že jsem tam mohla víc jak tři měsíce pracovat a následně cestovat. Poznat kulturu, místní, zlepšit se v angličtině atd. Na programu se mi také líbí, že člověk potká kamarády všech národností, a tak se dozví o životě a zvycích v různých zemích.

O státě

Stát Virginia se nachází na východním pobřeží Spojených států amerických.

Zkratka – VA

Hlavní město: Richmond.

Počet obyvatel 8 185 866 (12. nejlidnatější stát v USA)

Oficiálním státem USA se Virginia stala v roce 1788 jako desátý stát v pořadí.

V Jižní Virginii nabízíme převážně single guard bazény. Naše bazény se nachází pouze v bezpečných městských částech, některé i v bohatších čtvrtích. Ubytování pro naše zaměstnance se snažíme hledat co nejblíže k bazénu, aby se nemuselo jezdit MHD nebo autem. Většinou chodí plavčíci do práce pěšky (5- 10 minut chůze) nebo jezdí na kole. Seznam největších měst můžete vidět na mapě dole.

Ceny za potraviny ve Virginii jsou přibližně jako v České republice.  Dávejte si pozor na ceny v obchodech, které jsou uvedené bez DPH (5%). 

Plat

Jedete poprvé
od $9 / hod
Overtime
$13,5 / hod
Opakovaný účastník
od $9,50 / hod
Overtime
od $14,25 / hod

Společnost High Sierra Pools má v této oblasti na starosti největší počet bazénu a nachází se zde i naše kancelář (Arlington). Kdo má rád rušnější prostředí, je mu tato lokalita doporučována. Pohybuje se tu nejvíce plavčíků a také je zde pořádáno nejvíce firemních aktivit. Dalším důvodem, proč zvolit Severní Virginii je geografie. Ve Washnigtonu D. C., kam se lehce dostanete MHD nebo na kole, můžete navštívit desítky celosvětově známých muzeí. Většina muzeí ve Washingtonu je zdarma. V NYC jsi během chvíle za pouhých 20 USD. K Atlantickému oceánu se bez problému dostaneš za dvě hodiny cesty

Pro prilet do 25 kvetna 2018 mame 19 volnych mist Pro prilety do 20 cervna mame 3 volnych mist

My lifeguard summer with High Sierra Pools
  • Nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací
  • Zamestnavatel poskytuje ubytování
  • Zdarma odvoz z letište a na místo ubytování
  • Žádný registracní poplatek
  • Skvelý výber pracovních lokací
  • Záchranárský kurz American Red Cross za pouhých $150 prímo v CR
  • Pozice manažeru bazénu, instruktoru plavání a mnoho dalšího pro kvalifikované kandidáty
  • Exkluzivní firemní události a výlety
  • V každém bytě je WiFi připojení zdarma