Získala jsem hodně zkušeností a zážitků

Před třemi lety jsem si rozhodla jet do Ameriky se společnstí High Sierrou Pools. Pracovat na bazéně jako plavčík  mi přišlo jako zajímavá příležitost jak poznat nové lidi, zdokonalit svojí angličtinu a pořádně se opalit. Samozřejmě se občas vyskytly i chvíle, kdy to nebylo nejlehčí, ale po dvouleté zkušenosti vzpomínám jen na samá pozitiva. Získala jsem hodně zkušeností a zážitků. Pracovala jsem, ale užila si i hodně zábavy ve dnech volna. Boston je úžasné město: procházky, nákupy, kino,párty s kamarády,surfování na oceánu,skok padákem a po pracovním létě cestování - projeli jsme se čtyřmi kamarády celou západní Ameriku : San Francisco,L.A., Vegas...nejznámější národní parky a spoustu daších  úžasných míst o kterých nemá člověk ani ponětí. Mohla jsem si dokonale užít svůj americký sen. A za to patří velký dík High Sierra Pools.

O státě

Hlavní město: Boston

Počet obyvatel: 6 646 144 (14. největší v USA)

Oficiálním státem USA se Massachusetts stal 6. února 1788 (6. v pořadí).

Massachusetts leží na východním pobřeží USA. Rozlohou je sedmý nejmenší stát v historii Ameriky. Bylo tu založeno první město evropských osadníků, první hlasy volající po vyhlášení nezávislosti na Velké Británii a během průmyslové revoluce v Massachusetts fungovala důležitá zbrojnice.

Hlavním městem tohoto státu je Boston – město vzdělání a sportu, které leží přímo u Atlantického oceánu. Tato metropole vás uchvátí nádhernou architekturou jak historických, tak i moderních staveb. Nadšenci sportu si zde také jistě najdou své – basketbalový klub Boston Celtics, hokejový Boston Bruins nebo neméně slavný basebalový klub Boston Red Sox.

Velká část bazénů společnosti se nachází buď v úplném centru, nebo v okolních částech. Do práce se dá dostat pěšky, na kole, městskou hromadnou dopravou nebo v případě větších vzdáleností autem. Ceny potravin a služeb se příliš neliší od cen v ČR. Naopak ceny značkového oblečení a elektroniky jsou daleko příznivější a nakupování v nákupních centrech se tak stane vaší častou zálibou. Během léta se dá v Bostonu navštívit řada festivalů (hudební, food festivaly atd.), vypůjčit si loď a projíždět se po řece, vyzkoušet surfing na oceánu, podívat se do zábavních parků v okolí nebo vyrazit na oceán za velrybami. Boston zůstane v srdci každého, kdo ho minimálně jednou navštíví.

Plat

Jedete poprvé
od $11 / hod
Overtime
$16,50 / hod
Opakovaný účastník
od $11,25 / hod
Overtime
od $16,88 / hod

V Massachusetts nabízíme průměrně 46 – 50 hodin v týdnu (z toho 6 – 10 hod tvoří přesčasy). Přesčasy jsou placené hodiny nad limit týdenního plánu. Prvních 40 hodin je počítáno za standartní hodinovou mzdu. Za hodiny odpracované nad limit dostaneš vyšší sazbu za hodinu (mzda x 1,5). Např. Tvá hodinová mzda je $11 / hodina, hodina pře čas je $16,50.

Pokud zvolíš společnost High Sierra Pools Inc, dostaneš nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací a spoustu dalších výhod např. zdarma odvoz z letiště na místo ubytování, exkluzivní firemní události a výlety, skvělý výběr pracovních lokací a mnoho dalších.

Při příletu do 25. května máme 25 volných míst. Při příletu do 8. června máme 5 volných míst

My lifeguard summer with High Sierra Pools
  • Nejvyšší garantované minimum odpracovaných hodin v oblasti sezónních prací
  • Zamestnavatel poskytuje ubytování
  • Zdarma odvoz z letište a na místo ubytování
  • Žádný registracní poplatek
  • Skvelý výber pracovních lokací
  • Záchranárský kurz American Red Cross za pouhých $150 prímo v CR
  • Pozice manažeru bazénu, instruktoru plavání a mnoho dalšího pro kvalifikované kandidáty
  • Exkluzivní firemní události a výlety
  • V každém bytě je WiFi připojení zdarma